Vánoční přání

Z Vánočních přání pro Ašákova vnoučata se pomalu stala hezká tradice. V roce 2020 akce přišla do tu doposud nejdůležitější část v podobě samotného předávání dárků a osobního setkání s každým ze seniorů, přesto se podařilo dárky předat díky úžasnému personálu v Pečovatelském domově i v Carvacu. V roce 2020 tato akce probíhala pod hlavičkou Spokojených Ašáků.

Pro ty z Vás, kteří o akci ještě neslyšeli, si Vánoční přání představme.

Každoročně nám senioři z Pečovatelského domu, léčebny dlouhodobě nemocných CARVAC s.r.o. a Klubu důchodců předají svoje přání „pro Ježíška“. Nejedná se o žádné drahé dary – spíš o drobnosti, které jim udělají radost. My přáníčka zaevidujeme, zveřejníme a Vy máte možnost vybrat si „svého seniora“, kterému uděláte radost a zpříjemníte prožití vánočních svátků.

Jak to funguje?

Vyberte si svého dědečka nebo babičku z aktuálního seznamu a dáte nám vědět, komu byste chtěli udělat radost – napíšete nám na sebe telefon a e-mail na stránku Spokojených Ašáků na facebooku, do komentáře k článku nebo do mailu info@asakovavnoucata.cz a my vám zpětně potvrdíme, že s Vámi počítáme – to proto, aby se nestalo, že babička Anička dostane patery pantofle a dědovi Pepovi by nikdo nedaroval křížovky, které si přál. Pak můžete pořídit dáreček, zabalit ho, označit číslem ze seznamu níže a přinést nám ho na některé se sběrných míst.

Kdybyste měli chuť udělat něco navíc, vytvořte s dětmi třeba přáníčko, napište svému dědovi nebo babičce pár řádek ke čtení, ať ví, kdo na ně myslí a přál si jim udělat radost.

Vánoce v roce 2021 můžete zpříjemnit dědečkům a babičkám na odkazu zde.

Ač znovu online formou, doufáme, že i letos se podaří naše babičky a dědečky potěšti. Děkujeme, že jste v tom s námi!