Co nás ještě do Vánoc čeká?

Léto pomalu končí a do Vánoc daleko – řekl by optimista. No, není to tak úplně pravda. Vánoce pro nás – Ašákova vnoučata – jsou za rohem. Když si představíme, co všechno je třeba ještě připravit! Navíc nás v tomto podzimním mezičase čekají i další akce pro naše babičky a dědy.

Jedním z největších je Den seniorů 1. října. Kdy jindy bychom měli na naše milé klienty myslet, než tento den. Připravujeme jim malé překvapení v podobě koncertu jazzové zpěvačky, tentokrát ale zpívající hity mládí našich babiček. Budeme si to užívat společně, zapíváme si a dáme něco dobrého k jídlu. Naši kamarádi ze Základní a střední školy v Aši s paní učitelkou Fischerovou připravují také malé překvapení- prostě to bude další prima den.

V listopadu bychom rádi nabídli seniorům setkání s pejsky a v prosinci to teprve začne. Mikuláš a čert se nám zatím nikdy nepovedl uskutečnit. Vždy do toho vpadl covid. Doufáme, že letos to bude jiné a my budeme moci rozdat sladkosti a uhlí podle zásluh. No a Vánoce máme již za ty roky nacvičené. Vy jste vždy velmi aktivní a dárků bývá spousta i pro klienty domu s pečovatelskou službou. Moc se na tuto práci již těšíme.

Podobné příspěvky