Vánoce 2021 opět v zastoupení

Letos opět zaúřadoval covid a předání vašich dárků zůstalo na sestřičkách.

Letošní Vánoce nás opět zklamaly. Tedy Vánoce ne, ale zdravotní situace, která znemožnila společné posezení s babičkami a dědy a osobní předání dárků, které jste pro ně vyrobili, nakoupili a krásně zabalili. A že jste si dali záležet, na to jsme již za ty roky zvyklí.

Letos navíc přibylo téměř třista přání a výrobků od dětí z mateřských škol a jedné úžasné pražské rodiny. Každý ze seniorů dostal osobní, ručně vyrobený dáreček a přáníčko napsané dětskou ručičkou. Často i s osobním věnováním. Velkou radost nám dělá, že se čím dál častěji stává, že si vybíráte už „svoji“ babičku nebo dědečka, kterým jste kupovali dárek již loni nebo dokonce předloni. Poprvé jsme fungovali i jako detektivní kancelář a hledali i seniory, kteří se vám ztratili z očí, ale vy jste jim chtěli k Vánocům popřát. Pro nás trošku detektivní práce, ale podařilo se a opravdu všechny vaše dárky došly do těch správných rukou. Bylo to náročné, ale úžasné hemžení a zařizování.

Velkou poklonu a poděkování bychom chtěli poslat děvčatům do Carvacu a pečovatelského domu. Speciálně Terezka Štechová a paní Kinčešová jsou naprosto úžasné a trpělivé ženy, které to s námi vážně neměly lehké, ale všechno s úsměvem vyřešily a zařídily. Hlavně díky jim a děvčatům z domu s pečovatelskou službou můžeme společně s vámi našim seniorům dělat radost.

Jedna malá chybička ale přesto přišla. Díky uzavírce všech léčeben, nemocnic a domů pro seniory jsme tentokrát neměli možnost vyfotit předávání dárků v pečovatelském domě. Carvac na tom byl trošku lépe díky panu Ripplovi, který pracuje jako zdravotní bratr ve stejné organizaci a zároveň pěkně fotí. Proto letošní galerie je o některé fotografie ochuzená, ale příští rok všechno doženeme 🙂

Podobné příspěvky